TOP 3 sklepy oferujące firany w Krakowie

TOP 3 sklepy oferujące firany w Krakowie

Firany są jednym z elementów urządzania mieszkania. Mają zastosowanie nie tylko dekoracyjne, ale również praktyczne. Wybierając firany do wnętrza kierujemy się ich materiałem, stylem i przeznaczeniem. W zależności czy firany mają służyć tylko jako ozdoba okna, czy może przepuszczać jak najwięcej światła, albo wręcz przeciwnie, zasłaniać pomieszczenie przed promieniami słonecznymi, decydujemy się na konkretny zakup.

Mieszkańcy Krakowa magą skorzystać z ofert 3 topowych sklepów, których specjalnością są firany.

Świat firan

Sklep „Świat firan” ma swoją siedzibę w Krakowie. Istnieje na rynku od ponad 12 lat i oferują różnego rodzaju firany i zasłony. Firma współpracuje głównie z polskimi producentami i zapewnia o jakości swoich produktów. Pomocą służy także wykwalifikowany personel, który jest w stanie doradzić klientom i pomóc w wyborze.
„Świat firan” oferuje firany od 30 cm. do 3,30 m. wysokości. Mogą być haftowane, gładkie, żakardowe, z gipiury, typu makarony. Oprócz tego regularnie sklep oferuje liczne promocje, z której klienci mogą skorzystać. Informacje o aktualnych promocjach są udostępnione na stronie internetowej firmy – swiatfiranzaslon.pl. Oprócz firan sklep ma w swojej ofercie zasłony, obrusy, karnisze i rolety.

Firaneo

„Firaneo” to kolejna firma specjalizująca się w firanach. Oferują firany specjalnie dopasowane do każdego pomieszczenia. Firany do salonu, kuchni, a nawet balkonowe. Oferowane są także firany zamawiane na metry. Popularnością cieszą się także firany dla dzieci, które możliwe są do kupienia w gotowości lub na metry. Oprócz tego firma ma w ofercie zasłony, ręczniki i pościele. Dla klientów oferują liczne wyprzedaże i regularnie dostarczają nowości. Dodatkowo „Firaneo” oferuje usługę szycia, obszywania oraz przerabiania firan i zasłon. Firma wysyła swoje produkty w Polsce oraz za granicę. Po spełnieniu odpowiednich warunków dostawa jest bezpłatna.

Eurofirany

„Eurofirany” to kolejna firma specjalizująca się w firanach. Korzystając z usług „Eurofirany” klienci mają możliwość konsultacji z dekoratorem, aby dobrać jak najlepsze firany dla swojego wnętrza. Firma projektuje i szyje firany na zamówienie. W swojej ofercie jest także możliwość wybory gotowych firan. W asortymencie są firany gładkie, na szelkach, na taśmie, z nadrukiem, zdobione. Oprócz tego możemy skorzystać z ogromnej oferty ręczników, pościeli, narzut, a nawet lamp. Poza tym, aby całkowicie dopełnić wnętrze możemy zaopatrzyć się w różnego rodzaju dekoracje do domu i w pełni wyposażyć i udekorować wnętrza. Specjalnie dla swoich klientów styliści marki „Eurofirany” stworzyli kolekcję BASIC zawierającą 170 wzorów. W sklepie istnieje możliwość zakupu na raty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *