Szkolenie z obsługi klienta

Szkolenie z obsługi klienta

Szkolenie z obsługi tzw. Trudnego Klienta odbywa się w formie warsztatów i pozwoli zwiększyć sprzedaż, a także poznać zastrzeżenia klientów do oferowanych produktów i usług. Współcześnie komunikujemy się z klientem zarówno osobiście, jak i telefonicznie, dlatego szkolenie obejmuje trening mowy ciała, tonu głosu, a także sprzedaż telefoniczną.

Program szkolenia

I Moduł

W module pierwszym szkolenia uczestnik pozna metodę SUPER, dzięki której zapozna się z kryteriami świadczącym o wysokiej obsłudze klienta, są to: skuteczność, upewnianie, prezencja, empatia i reakcja.

II Moduł

Moduł drugi poświęcony jest komunikacji niewerbalnej w procesie obsługi klienta. Pozwoli doskonalić umiejętności sprzedażowe w bezpośrednim kontakcie z klientem. Uczestnik dowie się, jak ważna jest mowa ciała w procesie sprzedaży, jakich gestów unikać. Pozna też tajniki wywierania dobrego pierwszego wrażenia i czym jest dyskusja moderowana. Dowie się, jak ważne jest dostrojenie się do klienta.

III Moduł

Moduł trzeci, podobnie jak drugi odbywa się w parach, uczestnik dowie się z niego, w jaki sposób modulować głos i co w komunikacji werbalnej wpływa na klienta pozytywnie.

IV Moduł

W module czwartym uczestnik nauczy się odróżniać klienta trudnego od klienta, który ma zastrzeżenia i jest dociekliwy. Uczestnik pozna różne typy klientów i jak wyjaśnić zastrzeżenia, by jednak zamknąć sprzedaż mimo trudnego początku.

V, VI, VII, VIII Moduł

Moduł piąty poświęcony jest sprzedaży telefonicznej, moduł szósty porusza zagadnienie, jak postępować z klientem trudnym, moduł siódmy dotyczy asertywności, a moduł ósmy uczy radzenia sobie z emocjami i stresem.

Dane szkolenia

Omówione szkolenie z obsługi trudnego klienta jest organizowane i przeprowadzane przez firmę szkoleniową GenWhy. Szkolenie przeprowadzają doświadczeni trenerzy, którzy chcą je przeprowadzić w jak najbardziej interesujący sposób dlatego podczas szkolenia wykorzystują symulacyjne gry szkoleniowe. Najbliższe szkolenie odbywa się w Warszawie w Businessman Institute, a jego cena wynosi 1190zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *