Szkolenia z prawa pracy

Szkolenia z prawa pracy

Prawo pracy powinno być dobrze znane nie tylko pracodawcom, czyli właścicielom firm, ale także osobom na stanowiskach kierowniczych, managerom, specjalistom mających pod sobą grupę ludzi czy nawet członkom zarządu. Do takich właśnie osób skierowane jest szkolenie z prawa pracy pt. „Obowiązki pracodawcy związane ze stosunkiem pracy”. W szkoleniu może uczestniczyć także każdy, kto jest zainteresowany taką tematyką i chce poznać wszystkie niezbędne przepisy.

Co będzie omawiane podczas szkolenia?

Szkolenie z prawa pracy organizowane jest w większych miastach Polski, tj. Kraków, Warszawa, Katowice w kilku terminach. Obejmuje jeden dzień szkolenia, w czasie którego uczestnicy poznają podstawowe zasady z zakresu prawa pracy, informacje nt. rozmowy kwalifikacyjnej, omówione zostają rodzaje stosunków pracy (w tym różne typy umów) oraz sposoby zmiany umowy o pracę i rozwiązanie takiej umowy. Ponadto poruszane są także zagadnienia w zakresie obowiązków pracodawcy w trakcie trwania umowy stosunku pracy oraz rozwiązywanie problemów związanych z zakończeniem umowy o pracę.

Umiejętności nabyte przez uczestników szkolenia

Uczestnik szkolenia wyniesie z niego cenną i istotną wiedzę na temat swoich praw i obowiązków oraz praw i obowiązków pracowników. Taka baza pomoże mu w sprawiedliwym, odpowiedzialnym i zgodnym z prawem traktowaniem swoich obecnych i przyszłych pracowników. Szkolenie składa się z wykładów, dyskusji, prezentacji oraz studium przypadków. Dodatkowo w czasie szkolenia odbywa się burza mózgów oraz zadania skierowane do uczestników. Dzięki tak różnorodnym metodom szkolenia każdy uczestnik wyjdzie z niego zaopatrzony w dobrze zapamiętaną i szeroką wiedzę na temat prawa pracy.

Dane szkolenia

Cena za szkolenie wynosi 870zł. Szkolenie jest prowadzone przez Pana Rafała Mirka, który jest wykwalifikowanym trenerem z wieloletnim doświadczeniem. Profesjonalne szkolenie z prawa pracy jest organizowane przez firmę GenWhy przy ul. Młyńska 12 w Poznaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *