Sale szkoleniowo – konferencyjne w hotelu nad samym jeziorem

Sale szkoleniowo – konferencyjne w hotelu nad samym jeziorem

Jeśli planują Państwo konferencję lub szkolenie w miejscu zapewniającym uczestnikom komfort i wypoczynek, malowniczym zakątku nieopodal Warszawy, to mamy wyjątkową propozycję. Poszukiwania odpowiedniej sali konferencyjnej nigdy nie były łatwiejsze – wystarczy wejść i wybrać właściwe miejsce.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą obiektów położonych w Województwie Mazowieckim nad samym jeziorem, gdzie po intensywnym dniu można wyciszyć się i odprężyć w pięknych okolicznościach natury oraz skorzystać z licznych atrakcji oferowanych przez luksusowe hotele oraz bardziej kameralne obiekty. Z pewnością każdy znajdzie odpowiednie miejsce do organizacji swojego wydarzenia – teraz najlepsze oferty z naciskiem na sale konferencyjne zostały zebrane w jednym miejscu. Nie ma potrzeby przeszukiwania kilku stron jednocześnie, wystarczy zajrzeć na stronę: http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/mazowieckie/ . Poniżej przedstawiamy kilka najpopularniejszych hoteli oferujących sale szkoleniowo – konferencyjne.

Hotel Warszawianka w Serocku

Jednym z takich obiektów jest Hotel Warszawianka w Serocku (około 35 km od Warszawy) oferująca 32 sale, z czego największa jest w stanie pomieścić aż 1200 osób. Istnieje możliwość ustawienia stołów w 4 konfiguracjach w większości sal. Dodatkowo można skorzystać z na przykład z tłumaczenia symultanicznego. Do dyspozycji gości są m.in.  4 restauracje, SPA, klub ze strefą rozrywki, Aqua park oraz prywatna plaża z przystanią. Warszawianka posiada pełne wyposażenie techniczne i multimedialne.

Hotel Pan Tadeusz

W tej samej miejscowości proponujemy nieco mniejszy, ale przytulniejszy i kameralny hotel Pan Tadeusz położony na zalesionej skarpie. Do wyboru są tutaj 3 sale konferencyjne (dowolna konfiguracja z 3 możliwych opcji) z wyposażeniem audiowizualnym, klimatyzacją czy opcją zaciemnienia. Dostępne są również mniejsze sale na 8, 9 i 25 osób. Dodatkowo nastrojowa sala kominkowa, restauracja, klub nocny, basen a także uroczy zagajnik grillowy.

Hotel Venecia Palace

Nieopodal centrum Warszawy znajduje się zabytkowy pałac na wodzie – Hotel Venecia Palace, gdzie do dyspozycji jest 11 sal konferencyjnych – mieszące nawet do 450 uczestników. Klimatyzowane, z możliwością zaciemnienia, dostępem do nowoczesnego sprzętu audiowizualnego, mównicą, sceną, salą komputerową i oczywiście klimatyzacją. Istnieje możliwość skorzystania z oferty tłumacza symultanicznego. Ogromną zaletą jest bliskość stolicy oraz lotniska. Dodatkowo położenie w atrakcyjnym miejscu i z dostępem do prywatnego jeziora oraz lasu daje możliwość zorganizowania zajęć integracyjnych dla uczestników takich jak paintball czy quady. Do dyspozycji gości są również sprzęty wodne takie jak kajaki czy jacht. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą hoteli pod kątem organizacjikonferencji czy szkoleń, zebranych w jednym miejscu. Z pewnością miło zaskoczą Państwo swoich gości wybierając atrakcyjne miejsce blisko stolicy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *