Sala konferencyjna w Centrum Warszawy

Sala konferencyjna w Centrum Warszawy

W Warszawie znajduje się wiele obiektów wyposażonych w sale konferencyjne, jednak trudno jest znaleźć miejsce spełniające wszystkie kryteria połączone z dobrą lokalizacją. Oto kilka obiektów położonych w centrum Warszawy, które są idealnym miejscem na spotkanie biznesowe w kameralnym gronie lub zorganizowanie dużej konferencji.

Więcej ciekawych obiektów, w których także można zorganizować konferencje lub szkolenia możesz znaleźć na stronie: www.warszawa.salekonferencyjne.pl/

Golden Floor Plaza

Sala konferencyjna w Centrum WarszawyOśrodek ten znajduje się przy Alejach Jerozolimskich, co jest dużym udogodnieniem dla przyjezdnych gości – bardzo blisko znajdują się tramwaje, metro, autobusy oraz Dworzec Zachodni PKP. Oprócz tego Golden Floor Plaza oferuje dla swoich klientów podziemny parking na kilkadziesiąt samochodów. Obiekt ten posiada w swojej ofercie 35 klimatyzowanych sal konferencyjnych wyposażonych w najwyższej jakości sprzęt audio. Golden Floor Plaza współpracuje także z firmą cateringową, która może przygotować posiłki na zamówienie.

ArtHotel Stalowa 52

Jest to obiekt umieszczony w odrestaurowanej kamienicy z klimatem starego miasta. To idealne miejsce na organizowanie kilkudniowych szkoleń, ponieważ hotel ten posiada rozbudowaną bazę noclegową oraz restauracyjną. Goście w tym miejscu czują się wyjątkowo ze względu na otaczające odrestaurowane stare budynki. Oprócz tego obiekt posiada dozorowany parking przeznaczony dla gości z którego mogą również korzystać osoby biorące udział w konferencji.

Hotel Lord

Ośrodek ten posiada 10 sal konferencyjnych oraz pokoje hotelowe. W zależności od wymagań gości – sale te są dekorowane i aranżowane adekwatnie dla danej konferencji lub spotkania biznesowego.

Hotel oferuje atrakcyjne pakiety wynajmu sal konferencyjnych połączonego z noclegami oraz posiłkami dla gości. Każda grupa przyjeżdżająca na daną konferencję otrzymuje koordynatora z personelu hotelu, który dba o odpowiedni przebieg spotkań oraz pobytów gości.

EuroCentrum Warszawa

Jest to ogromny obiekt oferujący wynajem wielu sal konferencyjnych. Wnętrze obiektu wykonane jest na wysokim poziomie, a lokalizacja niemal idealna – centrum znajduje się na Alejach Jerozolimskich. Znajdziemy tam cztery sale, dwie z nich możemy połączyć w jedną dzięki czemu uzyskami pomieszczenie dla około 200 osób. Oprócz konferencji istnieje także możliwość organizowania bankietów wieczornych z cateringiem. W EuroCentrum można zorganizować konferencje oraz spotkania także dla mniejszego grona osób – 20/30/40 itd w zależności od potrzeb klienta. Wszystkie sale wyposażone są w rzutniki, dotykowe telewizory, mikrofony oraz sprzęt nagłaśniający, dzięki temu warunki pracy są niemal idealne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *