Pawotex - logo

Producent listew wykończeniowych – Pawotex

Chcąc wykończyć swoje mieszkanie lub biuro, dostępnych mamy wiele firm, które mogą nam w tym pomóc. Jedną z takich firm jest właśnie Pawotex. Czym konkretnie to przedsiębiorstwo wyróżnia się na tle konkurencji? W tym tekście postaramy się to przedstawić.

Czym jest Pawotex 

Jest to firma z siedzibą mieszczącą się w Łodzi, zajmująca się od prawie trzydziestu lat wytwarzaniem profili metalowych. Firma przez lata produkcji nabyła doświadczenie dzięki któremu mamy pewność wyboru produktu o najwyższe dostępnej jakości. Jakość tą zapewnia wybór najlepszych materiałów oraz dbałość o każdy element podczas produkcji. Jako producent profili aluminiowych oraz stalowych, Pawotex może zagwarantować najwyższe standardy zaczynając od samego wyboru materiałów, procesu produkcji, a na kontakcie z klientem i wysyłce gotowego towaru kończąc. Nad wszystkim czuwa doświadczona i w pełni wykwalifikowana kadra gotowa stworzyć produkt, który w stu procentach odpowiadać będzie naszym wymaganiom.

Oferta dostępna dla klienta. 

Lata na rynku sprawiły że firma Pawotex idealnie dostosowała się do obecnych wymagań rynkowych. W swojej ofercie posiada setki dostępnych produktów w wielu kształtach oraz formach. Zapewnia również możliwość wyprodukowania profilu z własnego projektu tak by gotowy produkt był szyty na miarę naszych wymagań. Wiele z produktów firmy Pawotex jest innowacyjnych co potwierdzają liczne zgłoszenia projektów do biur patentowych. Do wyboru mamy listwy metalowe wyprodukowane z aluminium lub stali. W zależności od wymagań klienta w ofercie znajdziemy takie produkty jak listwy narożne proste oraz półokrągłe, listwy progowe i wewnętrzne, listwy do paneli, narożniki wewnętrzne i zewnętrzne, listwy do gięcia czy kątowniki. Wszystko wykonane w najwyższym standardzie z najlepszych dostępnych materiałów. Ceny poszczególnych produktów zależne są od ich rozmiarów oraz użytego materiału. Również ewentualne zamówienie specjalne na profile o mniej standardowych kształtach mogą nieznacznie różnić się cenowo. W każdym jednak przypadku firma Pawotex dołoży wszelkich starań by każdy wysłany do klienta element był najwyższej jakości. Termin realizacji zlecenia zależny jest od wielkości zamówienia oraz natłoku zleceń innych klientów.

Szukając profili wykończeniowych które będą niczym kropka nad i projektu naszego mieszkania warto zainteresować się katalogiem firmy Pawotex – https://pawotex.com/katalog/ . Lata doświadczenia na rynku pozwoliły im na dopracowanie swojej produkcji niemalże do perfekcji zapewniając klientom produkty z najwyższej półki w bardzo atrakcyjnych cenach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *