Pozycjonowanie stron WordPress - ile to trwa i ile kosztuje?

Pozycjonowanie stron WordPress – ile to trwa i ile kosztuje?

Prowadzenie strony internetowej wymaga szerokiej wiedzy z zakresu pozycjonowania. W przeciwnym wypadku nasza strona nie będzie dobrze widoczna, co przełoży się na niskie zasięgi. Jednym z najpopularniejszych serwisów służących do tworzenia witryn jest WordPress. Ile trwa pozycjonowanie stron na WordPressie? I co równie istotne – jakie są koszty takiej usługi?

Inwestycja, która się opłaca

Działając w internecie chcąc nie chcąc musimy działać zgodnie z zasadami algorytmów używanych przez wyszukiwarkę. SEO i pozycjonowanie to bardzo obszerne, a zarazem interesujące dziedziny. Należy jednak mieć świadomość, że reguły, którymi kierują się algorytmy, stosunkowo często ulegają zmianom. Z tego powodu samodzielnie ciężko jest cały czas być na bieżąco z tym, w jaki sposób najlepiej jest optymalizować stronę. Warto więc zatrudnić specjalistów od SEO, którzy zadbają o optymalizację naszej witryny. Dobrze zoptymalizowana strona będzie się wyświetlać wysoko na liście wyników, co pozwoli na dotarcie do szerokiego grona klientów.

Kliknij o dowiedz się więcej o pozycjonowaniu – pozycjonowanie cena.

Czas trwania i koszty pozycjonowania stron WordPress

Interesuje cię czas trwania optymalizacji strony pod SEO? Niestety, ilość czas, którą trzeba poświęcić na zoptymalizowanie witryny zależy od wielu czynników. Jeżeli tworzysz stronę od postaw, to w zależności od jej funkcjonalności i stopnia rozbudowania, czas potrzebny na optymalizację będzie się wahał od 3 dni do nieco ponad miesiąca. Na każdym etapie powstawania witryny konieczne będzie zadbanie o postępowanie zgodnie z zasadami SEO, co zajmuje sporo czasu.

Jeśli natomiast posiadasz już stronę i chcesz ją zoptymalizować, to… jeszcze trudniej oszacować ile czasu jest potrzebne na wykonanie takiej usługi. Głównym czynnikiem warunkującym będzie ilość treści wymagająca przeredagowania i zoptymalizowania. Jeżeli zależy ci na jak najszybszej realizacji, przygotuj jak najdokładniejszy brief. Dzięki temu specjaliści od SEO będą wiedzieli jakie są twoje oczekiwania i cały proces optymalizacji zamknie się w okresie mniej więcej tygodnia.

W przypadku jednorazowej optymalizacji dla standardowej strony na WordPressie, ceny zaczynają się już od 100 złotych w przypadku prostych witryn. Jeśli chcesz zoptymalizować stronę sklepu, musisz liczyć się z nieco większym wydatkiem, ponieważ ceny usług związanych z optymalizacją serwisów sprzedażowych zaczynają się od 250 złotych. Uśredniając, jeżeli zależy ci na zoptymalizowaniu średnio rozbudowanej strony z przeciętnymi funkcjonalnościami, to cena takiej usługi będzie oscylować w granicach 500 złotych. Jeśli chcesz poznać dokładną wycenę, skontaktuj się ze specjalistami od SEO, zajmującymi się optymalizacją stron WordPress. Po przedstawieniu briefu, będą oni w stanie dokonać wyceny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *