PL/SQL Developer 13

PL/SQL Developer 13

Każdy programista dobrze zdaje sobie sprawę z faktu, iż praca nad kodem wymaga nie tylko dużej wiedzy i doświadczenia, ale także funkcjonalnego i intuicyjnego w obsłudze narzędzia do programowania. Bez względu na to, czy naszym głównym zajęciem jest tworzenie, testowanie aplikacji, czy też obsługa baz danych, ważne jest, by móc wspomagać się najlepszymi rozwiązaniami technicznymi. W dzisiejszym artykule chcielibyśmy przyjrzeć się bliżej ciekawej alternatywie przeznaczonej dla osób zajmujących się tworzeniem przechowywanych jednostek programowych dla baz danych Oracle, a mianowicie PL./SQL Developer 13. Jest to oprogramowanie stworzone przez Allround Automations, firmę znaną z produkcji wysokiej jakości narzędzi programistycznych.

Kompleksowa obsługa baz danych

Narzędzie to łączy w sobie bardzo wiele funkcji, które do tej pory wymagały instalowania kilku niewspółpracujących zazwyczaj ze sobą programów. Było to nie tylko niewygodne i kłopotliwe, ale przede wszystkim wpływało negatywnie na tempo oraz wydajność pracy danego specjalisty. Dzięki połączeniu takich opcji jak zintegrowany debugger edytor języka PL/SQL, czy też możliwość instalowania rozszerzeń wtyczek, PL/SQL Developer 13 jest prawdziwym kombajnem pozwalającym na szybkie, wygodne i bezpieczne poruszanie się po nawet bardzo dużych bazach danych.

Jak dokonać zakupu licencji

Dodatkowym atutem tego oprogramowania jest duża elastyczność dostępnych rodzajów licencji. Dlatego każda firma, bez względu na jej rozmiar jest w stanie znaleźć odpowiednie dla siebie rozwiązanie. Najlepiej udać się pod adres https://www.vebo.pl/allround-automations lub bezpośrednio https://www.vebo.pl/plsql-developer, gdzie można wybrać interesującą nas wersję tego przydatnego oprogramowania. Klient otrzymuje w wiadomości e-mail klucz aktywacyjny oraz link do pobrania programu z serwerów producenta. Każdy rodzaj licencji dopasowany jest do docelowego użytkownika i zawiera najbardziej potrzebne opcje i funkcjonalności. Cała procedura jest szybka, bezpieczna i pozwala zaoszczędzić czas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *