Najtańsza shooting range w Krakowie

Najtańsza shooting range w Krakowie

W Krakowie nigdy nie brakowało różnego rodzaju rozrywek, każdy – bez względu na wiek, płeć czy zainteresowania jest w stanie znaleźć w tym mieście coś dla siebie. Przeglądając najciekawsze propozycje spędzania czasu w tych okolicach można często natknąć się na hasło „shooting range”. Jeśli miałeś z nim choć raz do czynienia – na pewno już poczułeś dreszczyk emocji, a jeśli nie – wyjaśniamy, iż to nic innego jak strzelnice, na których prawie każdy może sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie.

Jeśli Ty również chcesz przekonać się czy bliżej Ci do Agenta 007 czy raczej drzemie w Tobie Lucky Luke – oto kilka sprawdzonych i równocześnie najtańszych strzelnic, do których możesz się udać będąc w Krakowie.

Gotoshoot

Jednym z ulubionych miejsc fanów strzelania oraz tych, którzy dopiero chcą zacząć swoją przygodę z tym hobby jest Gotoshoot – shooting range z prawdziwego zdarzenia. Na miejscu czeka tutaj nie tylko duży wybór broni, nabojów oraz wykwalifikowani instruktorzy, ale też świetna atmosfera – za którą wielu tak kocha to miejsce. Ceny są również dość przystępne, dlatego można mieć pewność, że już za niewielką kwotę można się trochę – rozerwać. W ofercie strzelnicy także kursy i nauka strzelania dla zainteresowanych.

Grotgun

Innym i równie ciekawym shooting range w Krakowie jest Grotgun. To miejsce o bardzo dobrej lokalizacji, dlatego z całą pewnością nikt nie będzie mieć problemu z dotarciem na strzelnicę. Podobnie jak i w Gotoshoot tutaj również można liczyć na fachowe wsparcie wykwalifikowanej kadry i choć zdaje się, że wybór zasobów do wykorzystania jest nieco mniejszy niż w pierwszym przykładzie to z całą pewnością wybierając się do Grotgun również można liczyć na całe mnóstwo wyśmienitej zabawy i niskie ceny!

Dlaczego warto wybrać się do jednej z tych strzelnic?

Każdy może mieć swój własny wewnętrzny głos, który ostatecznie kieruje go w stronę „shooting range”, a czasem jest to zwyczajny przypadek. To, co istotne to fakt, że jeśli znajdziesz się tam razem – będziesz wracał cały czas!

Spędzanie czasu na strzelnicy to nie tylko nauka nowej umiejętności, ale też:

  • ćwiczenie koncentracji i dyscypliny
  • nawiązywanie nowych znajomości
  • poznawanie historii i ciekawostek

Te wyżej wymienione pośrednie korzyści mają miejsce szczególnie wtedy, gdy trafisz do takiej strzelnicy jak Gotoshoot – jednak najlepiej się o tym przekonać osobiście. Uwaga! Jeśli zależy CI na konkretnym terminie wizyty na strzelnicy, szczególnie w okresie wakacyjnym warto zadzwonić do nich wcześniej upewniając się, że znajdzie się stanowisko do Twojej dyspozycji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *