Nadruki na odzież Kraków

Nadruki na odzież Kraków

Ten rynek bardzo rozwinął się w ostatnim czasie i nic nie wskazuje na to żeby miało się to zmienić w najbliższym okresie. Klienci mają różnorodne, często niestandardowe życzenia i nasza firma tym oczekiwaniom wychodzi naprzeciw. Zabawny rysunek, ważne hasło, tajemnicza grafika – to wszystko i wiele więcej jesteśmy w stanie zrealizować. Coś prostego czy bardziej skomplikowanego? Masowa reklama czy wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby? Tworzymy różnorodne projekty na każdą kieszeń! Naszą pełną ofertę nadruków na odzież znajdziesz na: http://pixel-projekt.pl/nadruki-na-odziezy-krakow/

Oferujemy wiele technik wydruku. Oto kilka z nich:

– sublimacja – to technika bezpośredniego nadruku grafiki na tkaninę dzięki czemu uzyskujemy jego bardzo wysoką trwałość. Dzięki temu nie zwiększają wagi tkaniny i nie są podatne na uszkodzenia. Stosuje się ją tylko na materiałach – przynajmniej w pewnym stopniu – poliestrowych. Podstawową wadą tego sposobu jest możliwość nadruku tylko na białych lub jasnych powierzchniach.

– sitodruk – powszechnie stosowany w nadrukach na bluzach, koszulkach czy odzieży roboczej. Ta metoda znakomicie pasuje do nadruku na płaskich powierzchniach o sporych rozmiarach. Istnieją różne rodzaje farb wykorzystywane w tej metodzie – farby plastizolowe – stosowane najczęściej w druku bezpośrednio na koszulce farbą utrwalaną termicznie, – farby wodne, – farby wywabowe – ten rodzaj polega na wywabianiu barwnika z koszulek bawełnianych, – farby efektowne – pozwalają na zastosowanie różnorodnych efektów specjalnych. 

Pełna gama kolorystyczna to z pewnością olbrzymi atut tej metody. Dobrze wykonany powinien mieć wysoką odporność na pranie a ta technika idealnie pasuje do wysokiego nakładu gdzie koszt jednostkowy znacząco się zmniejsza.

– haft komputerowy – stosowany do urozmaicenia bluz, polarów, czapek itp. Bardzo trwały i nadający elegancki wygląd. Wady – bardzo trudno o idealną kopię projektu, nie nadaję się do cienkich i delikatnych materiałów.

– folia flex – nadruk wgrzewany na koszulkę za pomocą prasy termicznej.

Jeśli posiadasz nietypowe życzenie – napisz lub przyjdź osobiście – postaramy się pomóc!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *