Lady chłodnicze Cebea – co trzeba o nich wiedzieć?

Lady chłodnicze Cebea – co trzeba o nich wiedzieć?

Jeżeli mamy sklep i chcemy zaprezentować na przykład mięso, nabiał, ryby czy też inne produkty, wówczas możemy wykorzystać do tego profesjonalne lady chłodnicze Cebea. Te właśnie urządzenie znacznie ułatwią nam przechowywanie artykułów spożywczych, gdzie będą miały one optymalne warunki temperaturowe. Warto wiedzieć o tym, że lady chłodnicze wyposażone są w wewnętrzne agregaty chłodnicze. Dodatkowo zastosowano w nich zarówno chłodzie grawitacyjne, jak również izolację z ekologicznej pianki poliuretanowej. Zatem, co jeszcze powinniśmy wiedzieć na temat lad chłodniczych?

Innowacyjne lady chłodnicze

Funkcjonalne lady chłodnicze Cebea zostały wyposażone w różnego rodzaju udogodnienia, takie jak na przykład elektroniczne panele kontrolne, szklane półki, drzwiczki rozsuwane, system utrzymania odpowiedniego poziomu wilgoci, system automatycznego oszraniania, szklane podziałki, oświetlenie LED, jak również wiele innych przydatnych funkcji. Trzeba również wspomnieć o tym, że firma Cebea zapewnia możliwość personalizacji panelu przedniego i innych elementów, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować taką właśnie ladę całkowicie do naszych potrzeb. Możemy zakupić zarówno pojedynczą ladę, jak i ciągi lad chłodniczych.

Jak działają lady chłodnicze Cebea?

Jak wiemy, obecnie na rynku znajdziemy wiele różnego rodzaju urządzeń chłodniczych, które mogą działać z różnymi metodami chłodzenia. Jeżeli chodzi o lady chłodnicze Cebea, to tutaj wykorzystane zostały chłodziarki sprężynowe. Działanie tych właśnie chłodziarek sprężynowych jest oparte na sprężarce, która jest głównym elementem całego tego systemu. Sprężarka zasysa oraz spręża element chłodniczy z parownika, a później kieruje go do skraplacza, gdzie następuje proces skraplania. W taki właśnie sposób, przez element chłodniczy pobierane jest ciepło, które pochodzi z artykułów spożywczych znajdujących się w chłodziarce. Później to właśnie ciepło wydala się na zewnątrz urządzenia.

Lady chłodnicze Cebea – doskonała jakość i elegancki wygląd

Chyba każdy zgodzi się z tym, że naprawdę bardzo ważny jest sposób, w jaki artykuły spożywcze prezentowane są na półkach sklepowych. Jeżeli jedzenie jest świeże, ładnie pachnie, a do tego jest zaprezentowane w sposób atrakcyjny to możemy być pewni, że przyciągnie klientów. Ceniona firma Cebea ma w swojej ofercie lady chłodnicze w rozmaitych kolorach oraz kształtach. Do ich wyprodukowania wykorzystane zostały tylko i wyłącznie najlepszej jakości materiały.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *