Kardiomonitor importera – Euro-Medical – Zapraszamy

Kardiomonitor importera – Euro-Medical – Zapraszamy

F.H.U. Euro-Medical Maciej Świda
ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
tel: 33-444-60-70 adres mail: [email protected]

Firma euro-medical zaprasza do współpracy klientów, którzy poszukują sprzętu lub aparatury medycznej. Jesteśmy firmą typowo handlową zajmującą się zaopatrywaniem placówek medycznych w sprzęt i aparaturę medyczną. W swojej szerokiej ofercie posiadamy kardiomonitory, elektrokardiografy, pulsoksymetry ale także wózki do przewożenia pacjenta, wózki do przewozu zwłok, łóżka medyczne. Jeśli chcesz poznać naszą całą ofertę wejdź na naszą stronę www.euro-medical.pl. Jako firma działamy na runku już ponad 10 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy duże ilości projektów w zakresie dostaw sprzętu dla polskich oraz zagranicznych interesantów. Aparatura medyczna z naszej oferty służy pacjentom w różnych placówkach na terenie kraju. Naszymi odbiorcami są szpitale, dps-y, przychodnie, prywatne gabinety jak również kliniki. Wiodącym naszym produktem , który sprzedajemy są monitory pacjenta.
Tutaj mogą Państwo zobaczyć pełną ofertę na kardiomonitory- https://euro-medical.pl/kardiomonitory

Polecamy również szeroki wybór wózków reanimacyjnych w różnych konfiguracjach. Kardiomonitory to podstawowe urządzenia wykorzystywane przez personel służby zdrowia do oceny stanu zdrowia pacjenta. Standardowo monitor parametrów życiowych rejestruje: NIBP, puls, Spo2, Temperatura ciała, ilość oddechów. W szczególności ich podstawowe zastosowanie polega na monitorowaniu podstawowych parametrów życiowych pacjenta podczas trwania zabiegów jak również operacji. Dzięki zastosowaniu w naszych systemach monitorowania technologii umożliwiających dostęp do pełnego zakresu danych pacjenta, ułatwiają one podejmowanie decyzji jak również pomagają oszczędzić czas wymagany na szukanie informacji. W monitory pacjenta wyposażone są różne oddziały szpitalne – sale pooperacyjne, sale nadzoru intensywnej terapii ale również przychodnie, gabinety zabiegowe, domy opieki osób starszych. Dostępne są na rynku również przenośne kardiomonitory, które mogą być używane w domach prywatnych. Wyroby te dostępne są w rożnych wielkościach, rozdzielczościach oraz z opcjami dodatkowymi takimi jak wózek pod kardiomonitor, kapnograf czy centralne monitorowanie pacjenta. Sprawdź pełną naszą ofertę na naszej stronie internetowej.
Wyroby sprzedajemy dzięki naszemu działowi handlowemu, który służy wiedzą i doświadczeniem naszym klientom. Dodatkowo zatrudniamy przedstawicieli handlowych, którzy każdego dnia odwiedzają naszych odbiorców na terenie całego kraju. Od wielu lat rozbudowujemy również siatkę sprzedaży przez firmy dystrybutorskie. Kooperacja z dystrybutorami pozwala dotrzeć do jeszcze szerszej liczby odbiorców. Wszystkich zainteresowanych naszą marką produktów zapraszamy do kontaktu. Posiadamy dla naszych dystrybutorów korzystną ofertę do dalszej odsprzedaży, którą charakteryzuje korzystny rabat.

Zapewniamy od lat serwis naszych sprzętów. Zapewniamy dostępność części zamiennych oraz szybką reakcję w przypadku uszkodzeń sprzętu, który został dostarczony przez naszą firmę klientom. W szczególnych przypadkach dajemy również klientowi sprzęt medyczny zastępczy aby nie zakłócać codziennej pracy przy pomaganiu pacjentowi. Poznaj naszą firmę. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie. Informacje o nas znajdziesz tutaj: euro-medical.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *