Jak dobrać zasłony do wystroju mieszkania i ile to kosztuje?

Jak dobrać zasłony do wystroju mieszkania i ile to kosztuje?

Zasłony są bardzo ważnym elementem wystroju mieszkania. Zapewniają osłonę szyb, prezentują się ładnie na tle całego wnętrza. Dostępnych jest wiele różnych długości, a także zasłony na wymiar. Wśród kilkunastu lub więcej wybierzesz coś dla siebie, co będzie trafiało w twój gust estetyczny. Wykonane są z przeróżnych materiałów, zamieszczone są na nich motywy przestawiające sporo wzorów do wyboru. Liście, kwiaty, mandale, a także gładkie w kolorach czerwony, biały, niebieski, zielony, pomarańczowy oraz ich różne wersje: mocniejsze oraz pastelowe barwy. Wzór może także być pojedynczym elementem w postaci paska większych lub mniejszych rozmiarów na dowolnym kolorze. Na przykład czarne tło i biały wzór, a także inne podobne wersje w innych barwach. Na pewno dopasujesz do swojego domu, mieszkania w bloku, innego lokalu, w którym potrzebujesz zasłon.

Na jaki rodzaj zasłon się zdecydować?

Nocne i dzienne zasłony różnią się między sobą. Można kupić obydwa rodzaje lub tylko dzienne, uniwersalne. Mogą one być tylko dodatkiem do żaluzji zamontowanych już na oknach lub stanowić pojedynczy element dekoracji. Pomysły znajdziesz na wielu portalach internetowych, katalogach wnętrz, w sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Jak również na zdjęciach zamieszczanych przez osoby, które obserwujesz na portalach społecznościowych. Inspiracji jest dużo, warto poszukać swojego pomysłu na wybór zasłon.

Cennik

Ceny są bardzo różne w wielu sklepach. Przeważnie jest to cena za jeden metr zasłony. Trzeba obliczyć, ile metrów się potrzebuje i dopiero będzie wiadomo, ile za to zapłacimy. Przykładowa cena to od trzydziestu złotych za metr. Górnej granicy nie ma, bo to zależy, ile komuś jest potrzebne danej zasłony lub wielu zasłon do różnych pomieszczeń. Jak również, w jakiej cenie zdecydujemy się kupić zasłony do domu. Ma znaczenie to, czy będą one tańsze czy droższe. Proponuję wpisać słowo kluczowe„zasłony” w internetową porównywarkę cen i wtedy wyświetlą różne oferty cenowe w wielu sklepach, które są zarówno online jak i stacjonarnie.

Jak widać, wybór zasłon jest prosty, nawet jak się nie wie, jakie wybrać, ponieważ można to zlecić profesjonalnemu projektantowi lub dekoratorowi wnętrz. Usługa dodatkowo kosztuje, ale oszczędza czas i pieniądze poświęcone na samodzielny wybór, który niekoniecznie musi być dobry. Dlatego jak się nie jest pewnym najlepiej wybrać odcień biały lub inny, który będzie pasował do wszystkiego. Szary, beżowy, to tylko niektóre z tzw. uniwersalnych barw.

Jeżeli potrzebujesz profesjonalnych porad w wyborze odpowiednich zasłon do swojego mieszkania zajrzyj na stronę internetowego sklepu z zasłonami – www.swiatfiranzaslon.pl , w którym znajdziesz wiele ciekawych i oryginalnych aranżacji salonów z wykorzystaniem zasłon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *