Ile kosztuje wykonanie podświetlanego kasetonu reklamowego?

Ile kosztuje wykonanie podświetlanego kasetonu reklamowego?

Kaseton reklamowy to podświetlona od wewnątrz reklama. Często znajduje się na zewnętrznej stronie budynku, a jej grubość dochodzi do kilkunastu centymetrów. Najczęściej przyjmuje formę prostokąta, ale może być różnokształtna. Montuje się ją równolegle (to forma jednostronna) lub prostopadle do ściany (forma dwustronna).

Można wybrać kaseton z frontami wytworzonymi w różnych technologiach, np. z frontami z tkaniny winylowej. Wiele osób decyduje się na taką formę reklamy, ponieważ podświetlenie sprawia, że reklama jest widoczna nawet w nocy. Oprócz tego charakteryzuje ją bardzo duża trwałość i odporność. Wilgoć, opady deszczu, śniegu, gradu, ujemne temperatury powietrza czy promienie słoneczne nie wpłyną negatywnie na jej wygląd.

Jak podświetlane są kasetony?

Najczęściej reklama podświetlona jest za pomocą diody LED. Obecnie taka forma podświetlenia staje się coraz tańsza i dostępna dla coraz większej ilości potencjalnych klientów. LED’y można umieścić bardzo precyzyjnie, np. można podświetlić pojedynczą literę czy znak. Istnieją kasetony z systemem dzień/noc, który włącza się po zmierzchu. To sprawia, że są jeszcze bardziej energooszczędne. Jest to opłacalna inwestycja długoterminowa, ponieważ diody LED świecą nawet do 10 lat.

Jakie są ceny kasetonów reklamowych?

Ceny małych, jednostronnych kasetonów o wymiarach 400 mm x 400 mm zaczynają się już od 199 zł netto. Taki o wymiarach 3000 mm x 400 mm będzie kosztował ok. 849 zł netto. Małe kasetony reklamowe w wersji dwustronnej zawierają ceny od 299 zł netto do ok. 1300 zł netto.

Koszt średnich kasetonów jednostronnych waha się od 369 zł netto do 1490 zł netto, z kolei średnich dwustronnych od 569 zł netto do 2390 zł netto.

Za duży kaseton jednostronny, mający wymiary 800 mm x 800 mm należy zapłacić od 749 zł netto, za dwustronny o tych samych wymiarach ok. 1200 zł netto, za jednostronny posiadający wymiary 3000 mm x 2000 mm od 3540 zł netto, natomiast za dwustronny o tych samych wymiarach od ok. 5664 zł netto.

W porównaniu do wysokiej jakości wykonania i korzyści płynących z posiadania tego rodzaju reklam, wydatek na podświetlony kaseton reklamowy nie jest duży. Poniesiony koszt jest również niewielki w porównaniu do liczby lat, przez które diody LED będą spełniać swoją funkcję w kasetonie. Dzięki takiej inwestycji, można m. in. poinformować klientów o istnieniu firmy w danym miejscu oraz usługach, które świadczy, czy produktach przez nią reklamowanych. Efektowna reklama podniesie na pewno prestiż firmy i wzmocni wizerunek w oczach odbiorców. Podświetlenie sprawia, że kaseton przyciąga wzrok ludzi, a co za tym idzie zwiększa liczbę potencjalnych zainteresowanych.

Firmą, która zajmuje się wykonywaniem podświetlanych kasetonów reklamowych jest PSP Studio. Firma zajmuje się wykonywaniem rożnego rodzaju reklam zewnętrznych min: banerów reklamowych, tablic reklamowych, kasetonów i innych. Pełną ofertę i cennik za poszczególne reklamy znajdziesz na stronie: https://pspstudio.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *