Gdzie można zamówić konstrukcje pod reklamy wielkoformatowe w Warszawie?

Gdzie można zamówić konstrukcje pod reklamy wielkoformatowe w Warszawie?

Reklama outdoorowa obok promocji w mediach społecznościowych stała się podstawowym kanałem komunikacji pomiędzy reklamodawcą a odbiorcą przekazu. Wolnostojąca reklama oparta na specjalnej i estetycznej konstrukcji to prosty i skuteczny sposób na wypromowanie produktu czy utrwalenie wizerunku. Jednak, aby reklama wielkoformatowa odniosła skutek musi być zlokalizowana w widocznym i uczęszczanym miejscu. Im większa konstrukcja przygotowana do reklamy wielkoformatowej tym skuteczniejszy przekaz wybijający się ponad setki drobniejszych bodźców. Oczywiście sama wielkość obrazu nie zagwarantuje skuteczności przekazu, potrzeba do tego jeszcze optymalnej treści i atrakcyjnej szaty graficznej, czyli świetnego projektu.

Konstrukcje reklamowe w Warszawie

Aby reklama wielkogabarytowa dotarła do jak największej ilości odbiorców musi zostać osadzona na estetycznej, funkcjonalnej, stabilnej konstrukcji. Wykonuje je się na zamówienie, często zgodnie z projektem nie tylko wymagającym technicznie, ale i artystycznie. Konstrukcje reklamowe  w Warszawie spełniają wszystkie wymagania technologiczne i estetyczne, a jednocześnie nie dominują projektem nad samą treścią przekazu, najważniejszym składnikiem reklamy outdoorowej.

Wielkoformatowe billboardy oraz pylony

Billboardy ustawione blisko dróg ekspresowych czy autostrad powinny zostać zlokalizowane w miejscach, gdzie auto musi nieco zwolnić. Dobrą lokalizacją są wszelkie skrzyżowania czy ograniczenia prędkości. Wówczas wielki format przyciąga uwagę kierowcy i reklama dociera do świadomości pasażerów. Konstrukcje reklamowe z reguły buduje się z kratownic, niejako przezroczystych konstrukcji, gdzie elementem dominującym jest sam przekaz. To dlatego konstrukcję reklamową powinien wykonać sprawdzony producent np.: FOLPLEX, choćby dlatego, że bardzo często te największe billboardy wolnostojące, osadzane na płytach żelbetowych wymagają pozwolenia na budowę, choćby ze względu na konieczność zastosowania wzmocnionej konstrukcji wsporczej.

Aluminiowe i stalowe konstrukcje dostępne w Warszawie

Gdy do ekspozycji reklamy potrzebna jest naprawdę duża konstrukcja można wykonać ją ze stali. W tym wypadku stalowa konstrukcja reklamowa będzie nie tylko praktyczna i stabilna, ale też relatywnie tania. Konstrukcje pod wielkogabarytową reklamę, wykonane ze stali muszą zostać tak zabezpieczone, by nie zniszczyła je korozja. Z uwagi na ten jeden czynnik wielu zleceniodawców preferuje aluminiowe konstrukcje reklamowe. Tego typu struktury są lekkie i estetyczne, a przede wszystkim odporne na korozję co w przypadku ekspozycji outdoorowej ma szczególne znaczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *