Druki CMR

Druki CMR

Oferujemy Państwu druki CMR w najwyższej jakości drugu w technologii offsetowej. CMR, czyli międzynarodowy lis przewozowy (z francuskiego Convention relative au contrat de transport international de Marchandise par Route) to podstawowy dokument wymagany dla prowadzenia działalności międzynarodowej działalności spedycyjnej.

Druki CMR

Zazwyczaj dokument wystawia się w trzech kopiach, dla potwierdzenia zawarcia umowy na przewóz towarów. Standardowo pierwszą kopię zatrzymuje spedytor, drugą przewoźnik, a trzecia wraz z towarem trafia do odbiorcy, ale oferujemy Państwu również bloczki z większą ilością kopii, dla Państwa pełnej wygody. Jako firma z doświadczeniem w brany poligraficznej jesteśmy gotowi wyjść Państwu naprzeciw i zagwarantować dostawę druków CMR standardowych, oraz takich, które oprócz wymaganych danych takich jak nadawca, przewoźnik, odbiorca, określenie towaru, terminu i miejsca nadania, miejsca dostawy, kosztów i instrukcji, będą zawierać również elementy dodatkowe, takie jak znak wodny Państwa firmy, logo, nazwę i dane adresowe.

Druki CMR w wersji samokopiującej przygotowywane są na papierze najwyższej jakości, który nawet przy zwiększeniu ilości kopii w bloczku, pozwala na tworzenie bardzo czytelnych kopii.

Dodatkowo oferujemy Państwu także druki z przeznaczeniem do zadrukowywania w drukarkach laserowych i atramentowych lub igłowych, które różnią się od siebie rodzajem papieru i formatem, nie różnią się natomiast jakością – wszystkie nasze produkty są najwyższej próby.

Bloczki druków mogą być klejone u góry lub z boku, dodatkowo jeśli wyrażą Państwo takie życzenie, mogą być dziurkowane, z rozstawem dziurek typowym dla większości standardowych segregatorów i skoroszytów.

Poza bloczkami ze standardową ilością 10 lub 20 formularzy wraz z kopiami, jesteśmy gotowi przygotować dla Państwa ofertę indywidualną zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem. Projekt wysyłany jest do druku dopiero po jego ostatecznym zatwierdzeniu przez Klienta, co gwarantuje Państwu pełne zadowolenie ze współpracy z nami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *