Dostawa wody do Twojej firmy - którą ofertę wybrać?

Dostawa wody do Twojej firmy – którą ofertę wybrać?

Stoisz przed wyborem dostawcy wody do przedsiębiorstwa, a może jesteś niezadowolony z usług obecnej firmy?

Oto kilka czynników na które warto zwrócić uwagę przed podpisaniem umowy:

  • Cena

Ważnym czynnikiem wpływającym na wybranie dostawcy wody i artykułów spożywczych jest bez wątpienia cena. Warto porównać oferty wielu dostawców przed przystąpieniem do podpisania umowy, ponieważ nawet gdy cena jednostkowa produktu jest taka sama koszt dostawy może niekiedy przewyższać wartość zamówienia, szczególnie gdy jest ono niewielkie. Zwróć uwagę na dodatkowe opłaty i ewentualne kary. Jednocześnie trzeba mieć na uwadze, że cena nie powinna być głównym czynnikiem decyzyjnym.

  • Pojemność i sposób dystrybucji

Niezwykle istotnym aspektem jest sposób dystrybucji wody. Wybranie dostawcy oferującego wodę butelkowaną oznacza, że budynek powinien posiadać miejsce do składowania co najmniej kilku zgrzewek. Trzeba liczyć się także ze zwiększoną ilością śmieci, ponadto jednorazowe, plastikowe butelki nie wpływają korzystnie na środowisko. Takie rozwiązanie ma też swoje plusy – po rozdystrybuowaniu wody pomiędzy pracowników, każdy posiada indywidualną butelkę dostępną na wyciągnięcie ręki. Dostawcy oferują różne pojemności butelek począwszy od 0,5 przez najbardziej popularne 1,5l do dużych pięciolitrowych baniaków. W przypadku wybrania tej opcji warto zastanowić się, który rozmiar będzie najbardziej odpowiedni biorąc pod uwagę porę roku i indywidualne preferencje pracowników.

Alternatywą dla wody butelkowanej jest dystrybutor z wodą. Zalety takiego rozwiązania są szerokie począwszy od możliwości podgrzewania wody bezpośrednio ze zbiornika, po bardziej ekologiczną formę. Niestety woda z dystrybutora nie jest dostępna od ręki, przez co pracownik musi oderwać się na chwilę od wykonywanych czynności, aby uzupełnić wodę w szklance. Warto zadbać o odpowiednią liczbę jednostek dystrybucyjnych. Przed zamówieniem warto pomyśleć o dodatkach takich jak: plastikowe kubki, a także herbaty i kawy.

Sprawdź ofertę butelkowanej dostawy wody do firmy i domu z Warszawy.

  • Jakość wody

Zwróć uwagę na pochodzenie i jakość wody. Należy dokładnie przeanalizować i porównać skład zamawianego produktu oraz wartości minerałów. Wybieraj wodę o najwyższej jakości, gdyż taka skutecznie zapobiega odwodnieniu i utrzymuje prawidłową gospodarkę wodno-elektrolitową organizmu.

  • Opcje dostawy

Bardzo ważne jest dostosowanie zarówno częstotliwości, jak i sposobu dostaw. Powinno się zadbać o to, aby dostawa wody obejmowała wniesienie produktów, a także serwis urządzeń dystrybucyjnych. Częstotliwość dostaw powinna być elastyczna i dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta – sytuacja, w której brakuje wody w biurze jest nieakceptowalna.

  • Personalizacja zamówień

Warto sprawdzić, czy istnieje możliwość elastycznej modyfikacji zamówień. Latem zapotrzebowanie będzie większe niż zimą. Ze względu na popularność rozwiązania konieczne może okazać się dostawienie dodatkowego dystrybutora. Zadbaj aby tego typu zmiany nie miały negatywnych konsekwencji finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *