Designer 2019

Designer 2019

Prowadząc przedsiębiorstwo produkcyjne, musimy zaopatrywać nasze wyroby w szczegółowe etykiety, których zawartość jest uregulowana przepisami prawa. Projektowanie, drukowanie oraz organizowanie etykiet może być kłopotliwe i niełatwe, zwłaszcza w przypadku, gdy nasza oferta składa się z dużej ilości produktów. W takich przypadkach ratunkiem może okazać się stworzony przez firmę NiceLabel program Designer 2019. Dzisiaj chcielibyśmy wspomnieć o nim kilka słów oraz przedstawić jego zalety.

Kompletna obsługa procesu tworzenia etykiet

Designer 2019 to program, w którym nawet osoby nieposiadające wiedzy na temat kodów kresowych, czy też wytycznych z danej branży, są w stanie stworzyć etykiety. W bazie programu dostępnych jest szereg gotowych szablonów, które pozwalają w szybki i bezbłędny sposób na stworzenie dowolnej etykiety dla każdego produktu.
Dodatkowo program ten został wyposażony we wszystkie potrzebne obiekty projektowe, jakie mogą być konieczne do wypełnienia założeń specyfikacji stosowanych w danej branży lub też na wewnętrzne potrzeby producenta. Mamy tutaj na myśli tekst, elementy graficzne, linie, ramki, kody kreskowe i technologię RFID.

Zachwycające bogactwo opcji

Designer 2019 to nie tylko drukowanie gotowych już szablonów. Użytkownicy pragnący stworzyć nowe etykiety mają do dyspozycji rozbudowane funkcje projektowe, takie jak zawijanie tekstu wokół nieprostokątnego kształtu, automatyczne obliczanie cyfry kontrolnej, czy też względne pozycjonowanie obiektów. Także ilość oraz rodzaje dostępnych licencji są liczne i pozawalają na znalezienie odpowiedniej dla wielkości, rodzaju oraz branży, w jakiej działa nasz zakład produkcyjny lub przedsiębiorstwo. W zależności od tego, jakie opcje i funkcje nas interesują, możemy zdecydować się na zakup konkretnej wersji oprogramowania bez ponoszenia zbędnych kosztów. Wszyscy zainteresowani tym oprogramowaniem powinni odwiedzić strony https://www.vebo.pl/nicelabel oraz https://www.vebo.pl/designer.
Znajduje się tam duża ilość przydatnych informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *