Castingi dla dzieci 2017

Castingi dla dzieci 2017

Choć każde dziecko jest urocze, śliczne i jedyne w swoim rodzaju to pośród najmłodszych nie brakuje tych o wrodzonym talencie do bycia w centrum uwagi, o niebywałej urodzie czy nieprzeciętnej pewności siebie. Na widok takiego malucha, często rodzina jak i nieznajomi mówią, że ten szkrab to urodzony model, aktor czy gwiazda estrady.

Jak wykorzystać ten potencjał?

Wysłać dziecko na casting! Gdzie są w Polsce takowe aktualnie organizowane?

  • Social Media – warto dołączyć do grupy Castingi dla dzieci i młodzieży Public Group | Facebook.
  • MiniModels Agencja Fotograficzno-Reklamowa to miejsce, do którego można się zgłosić w każdej chwili.
  • Na małych, zdolnych aktorów czeka Andymax Agencja aktorska dzieci i młodzieży.
  • Dziecireklamy.tv – to strona internetowa, gdzie można pozyskać świeże informacje na temat castingów dla dzieci do reklam telewizyjnych.
  • Galeria Twarzy ® ATV Film casting do reklamy, to kolejne miejsce które warto uwzględnić na drodze do kariery dziecka.

Jak zorientować się, że dziecko poradzi sobie na castingu?

Dziecko nie może bać się obcych i powinno być dość zdyscyplinowane. Powinno też być w stanie dobrze czuć się w tłumie innych dzieci i równocześnie umieć skupić się na przesłuchaniu. Najbardziej udane małe gwiazdy to te, które choć zachwycają świeżością i dziecięcym urokiem, to równocześnie wydają się być dojrzalsze od swoich rówieśników.

Jeśli ma się nieśmiałe dziecko, nie ma sensu zmuszać go do castingów, nawet jeśli ma najbardziej niesamowite oczy na świecie czy najpiękniejszy głos. W ten sposób można byłoby jedynie dziecko unieszczęśliwić – a tego przecież nie chce żaden rodzic.

O czym jeszcze pamiętać, przed wybraniem się na casting?

Trzeba się zastanowić czy zarówno Ty jak i Twoje dziecko wiecie, jak poradzić sobie z rozczarowaniem. Nawet jeśli dziecko zdobędzie popularność, w każdej chwili może się pojawić ktoś nowy, subiektywnie lepszy. Po prostu należy być do tego odpowiednio przygotowanym. Najważniejsze jest to, by niczego nie robić na siłę – bowiem to całkowicie mija się z celem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *