Bloczki samokopiujące

Bloczki samokopiujące

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór bloczków samokopiujących (akcydensów), które są artykułem nieodzownym dla prowadzenia działalności i stanowią element, bez którego trudno się obejść dokonując czynności takich jak zawieranie umów, wydawanie i przyjmowanie zleceń, potwierdzanie dostawy towaru lub otrzymywania i dokonywania płatności.

Bloczki samokopiujące

W produkcji używamy papieru samokopiującego wysokiej jakości, dzięki czemu kopia będzie zawsze równie czytelna jak oryginał. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, oferujemy bloczki standaryzowane, ale także projekty dostosowane indywidualnie pod względem ilości kopii lub kolorystyki.

Każdy bloczek może być drukowany jedno lub dwustronnie, dzięki czemu z łatwością zawrą Państwo na odwrocie cenne informacje, przykładowo regulamin sklepu, wskazówki dotyczące zwrotu i transportu towarów, dane do dokonywania płatności lub inne kwestie istotne dla firmy, których nie będzie trzeba zawierać w osobnym dokumencie.

Wymiary i rodzaje akcydensów

Polecamy akcydensy w wymiarach najczęściej stosowanych, takich jak A6, A5 czy A4, ale z przyjemnością sporządzimy dla Państwa projekt bloczków w nietypowych formatach.

Dodatkowo oferujemy Państwu wybór pomiędzy bloczkami klejonymi z góry lub z boku, dziurkowane z rozstawem dziurek odpowiednim dla standardowych skoroszytów i segregatorów. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno bloczki samokopiujące mono kolorowe jak i w pełnej palecie barw. Zindywidualizowanie zamówienia daje Państwu możliwość wprowadzenia rozwiązań właściwych tylko dla Państwa firmy.

Nasze akcydensy to produkt wysokiej jakości. Wydruk w technologii offsetowej daje Państwu gwarancję, że nawet najmniejsza czcionka będzie wyraźna i czytelna. Można je wypełniać długopisem lub ołówkiem, nie wymagają dużej siły nacisku, żeby odbicie na kopii było wyraźne i czytelne. Jednocześnie nie ma ryzyka powstawania plam przy nacisku, na przykład podczas wpinania druków do dokumentacji. Tekturowa podkładka w każdym bloczku umożliwia wypełnianie druków w dowolnej sytuacji – to wygodne rozwiązanie, które z pewnością Państwo docenią.

Zobacz więcej na stronie drukarni

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *