Banery na każde zamówienie

Banery na każde zamówienie

Mimo zmieniających się trendów promocyjnych, coraz bardziej wyszukanych form dotarcia do konkretnego klienta i nieokreślonego odbiorcy banery reklamowe wciąż odgrywają wyjątkowo istotną rolę przy planowaniu zamierzeń reklamowych oraz w trakcie ich realizacji.

Gdzie zamówić baner?

Zasadniczym atutem odróżniającym banery od innych form reklamowych jest stosunkowo niska cena tego produktu. Dlatego, owszem, zwracajmy uwagę na koszt produkcji, jednakże starajmy się również dostrzegać inne elementy oferty firm poligraficznych czy reklamowych dostępnych na rynku. Ważna jest na pewno:

  • trwałość materiału i druku, zapewniające odporność przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi,
  • odpowiednie, dobrane do naszych oczekiwań nasycenie kolorystyczne, umożliwiające właściwą jakość odbioru,
  • zastosowanie materiału z tworzyw uznawanych za ekologiczne, także umożliwiających recykling.

Wszystkie te elementy zamówienia realizowane są w Studio Reklamy Max4Media, stąd bez obaw produkcję banerów można zlecić właśnie tutaj.

Na co zwracać uwagę?

Przymierzając się do zlecenia, trzeba się zastanowić, do czego zostaną wykorzystane nasze banery. Czy będą one użytkowane na zewnątrz, czy znajdą się jednak w środku. Pomyślmy co potrzebujemy za pośrednictwem tej formy reklamy przekazać, czy ograniczamy się jedynie do podstawowych haseł i przesłania, czy też chcemy dotrzeć do odbiorcy z jakimś konkretniejszym przekazem. Te czynniki mają niebagatelny wpływ na kształt projektu, który zawsze może zostać zlecony ekspertom z Max4Media.

Rozmiar i montaż

Projektując kształt baneru trzeba się zastanowić nad jego wielkością, wiedzieć, gdzie ten materiał zostanie wywieszony. Można oczywiście zamówić banery w dowolnych rozmiarach, jednak racjonalny wybór objętości jest tutaj wskazany. Zwróćmy również uwagę na sposób montażu. Zazwyczaj do zainstalowania baneru niezbędne jest wykonanie specjalnych oczek. W Max4Media można uzyskać pomoc przy projektowaniu szczegółów także tego elementu, a same oczka zostaną wykonane w jakości zapewniającej bezpieczne użytkowanie.

Dopytaj eksperta

Tylko osoby z bogatym doświadczeniem na polu reklamy są w stanie udzielić precyzyjnych wskazówek związanych z doborem odpowiedniego kroju i wielkości stosowanej czcionki, użytych przy produkcji banera kolorów, rozmieszczenia poszczególnych elementów graficznych, doboru haseł czy wreszcie jasności planowanego przekazu. Warto więc przed przystąpieniem do produkcji zapytać o zdanie ekspertów, do czego gorąco zachęcamy wszystkich zleceniodawców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *